Forhandlere nær Valby?
Indlæg fra det gamle forum, gengivet som arkiv. Er det dit indhold, og vil du have det fjernet eller dit navn gendannet?
Fish-from-næver — 5. november 2013, 05:29
Dermed tænkte jeg: "Hey! ga' vide om der er nogle fede akvarie - fisk - planter - alting under vand ting og sager??"
Problemet er dog at jeg tager en taxa fra Valby station til kursus centeret (Movia) hvis nogle skulle spørge. Hvilket gør at jeg skal tage en taxa både ud til forhandleren og tilbage til valby station for og komme hjem til Næstved.
Grunden til jeg spørger herinde, er at jeg kan google så meget jeg kan, men aner ikke hvilke byer der ligger tæt på hinanden i kbh området.. Og cirka prisen for en taxa ville heller ikke være helt dumt 😛
Vil gøre mit bedste for at komme på i løbet af dagen over telefonen.
Mange tak på forhånd!
Mvh. Marck
(Sorry hvis det er den forkerter kategori, aner ikke hvor den skulle komme under)
lazebaze — 5. november 2013, 07:11
Fish-from-næver — 5. november 2013, 07:43
Mvh. Marck
lazebaze — 5. november 2013, 07:46
boy — 5. november 2013, 09:16
lazebaze — 5. november 2013, 09:17
Men http://www.klovnfisken.dk er også en flot butik du kan tage bus 18 fra Valby der til det er en flot butik 🙂
jacob — 5. november 2013, 11:47
Spørgsmål & svar
Der er endnu ikke stillet nogen spørgsmål om dette.
Log ind for at stille et spørgsmål.